شرکت فرازکاران آراتا

بیش از نیم قرن است که تحقیقاتی در خور توجه، برای دست یابی به مناطق غیر قابل دسترس انجام شده وامكان ارائه خدمات، درسازه هاي مرتفع، نظير: برج ها ، دکل ها ، سازه های فضایی، پالایشگاه ها، دودکش ها و ... را فراهم کرده است .
امروزه ، تکنیک های ایمنی دست یابی با طناب ، کار در ارتفاع و امداد به دلایل  امنیت بالا ، ‏هزینه های کم و قابلیت دسترسی بیشتر ، به شدت مورد توجه دست اندرکاران مربوطه، مدیران ارشد و مسئولین امور ایمنی ‏در سراسر جهان  قرار گرفته است.
‏شرکت های صنعتی، در حوزه های گوناگون که از خدمات ایمنی و روش های دسترسی ‏کار با طناب استفاده می کنند، در مقايسه با همتایان خود که از روش های سنتی ایمنی بهره ‏می گیرند،دارای آمار ایمنی بسیار بالا بوده و با حداقل حوادث ناشی از سقوط  رو به رو هستند.‏
انجام کار در زمان کوتاه و کم شدن زمان حضور در محل کار،خود، عاملی حائز اهمیت است که در به ‏حداقل رساندن خطا نقش ایفا میکندو زمینه بروز خطر را بسیار کاهش میدهد؛ طبعاً ،این زمان کمتر ، باعث کاهش هزینه های مرتبط نیز ‏می گردد.
 آنچه مسلم است تنها کسانی مجاز به کار بر روی سازه هاى مرتفع هستند که دوره های آموزشی را طی ‏نموده اند، این افراد شناخت کامل و کافی نسبت به حوادث ، اتفاقات و روش ‏های ایمنی و کاردر ارتفاع را دارند . ‏ آن ها به خوبی از سیستم های حمایتی برای مهار خود و ابزارهای موردنیاز بهره می گیرند و به تكنيكهاى نجات و اصول بازرسى به موقع تجهيزات مسلط هستند.
 
مزايا و برتریهای دسترسي با طناب نسبت به روشهاي سنتي نظير داربست و جرثقيل ؛
 
✅امنيت بالا
✅ سرعت بالاي اجراي كار
✅ هزينه های كمتر 
✅ دسترسي به نقاط غير قابل دسترس
✅ پائین آوردن احتمال آسيب به سازه و ساختمان
✅ عدم سد معبر

 

شركت فراز كاران آراتا از سال ٩٠ به صورت كاملا تخصصي در زمينه كار در ارتفاع با تكنيك دسترسي با طناب افتخار خدمت رساني به هموطنان عزيز را دارد و در حال حاضر خدمات ما (بدون محدوديت ارتفاع ) به شرح ذيل ميباشد ؛

شستشوي انواع نما✅

پيچ و رولپلاك نماي سنگ(برای جلوگیری از سقوط سنگ ها)✅

رنگ آميزى✅

نصب بنر و حروف برجسته✅

جوشكاري و برشكاري در ارتفاع✅

نصب و تعويض تجهيزات نورپردازي نما✅

سيمانكاري حاشيه نما و لكه گيرى✅

 

تلفن تماس ؛ ٠٩١٣٨٤٢٨١٦١.  -٩١٣٣٤٠٦٢٧٨ 

برخی از مشتریان ما